Eteration COVID-19 Önlemleri Hakkında Bilgilendirmemiz

Değerli Müşterimiz,


Eteration olarak, tüm dünyada etkili olan COVID-19 küresel salgınını ve salgınla ilgili Dünya Sağlık Örgütü ile T.C. Sağlık Bakanlığı’nın yapmış olduğu açıklama, uyarı ve talimatları yakından takip ediyoruz. Yaşadığımız süreçte sizlere sunduğumuz hizmetlerin güvenliği ve devamlılığı en önemli sorumluluklarımızın başında geliyor.

Bu çerçevede Eteration olarak pandemi acil eylem planımız dahilinde, salgının etkilerine karşı, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın güvenliği ve hizmetlerimizin sürekliliği için bir takım önlemler almış bulunuyoruz. Bu önlemleri, sizlere olan sorumluluğumuz kapsamında en hızlı şekilde uygulamaya geçirdik.

İş devamlılığı ilkesinden ödün vermeden sizlere sunduğumuz hizmetlerin sürekliliğini, kaliteli ve kesintisiz olarak sağlayabilmek için gerekli tüm önlemleri aldığımızı bildirmek isteriz.

  • Çalışanlarımıza sağladığımız alt yapı ve güvenlik önlemleri ile görevlerini evlerinden sürdürmeye devam edeceklerdir.
  • Yerinde müdahalenin gerekli olduğu acil durumlar dışında tüm hizmetlerimiz müşterilerimizle mutabık kalınarak uzaktan sağlanacak, gerekli raporlamalar elektronik ortamda iletilecektir.
  • Müşteri ziyaretleri ve tüm toplantılarımız dijital ortamlar kullanılarak planlanacaktır.

Yaşanabilecek gelişmeler dahlinde eylem planımız sürekli olarak güncelleyecek ve müşterilerinizi de güncellemeler konusunda bilgilendireceğiz.

Sizlerle işbirliği içerisinde değer yaratmak ve hizmetlerimizin sürekliliği adına çalışmalarımız kesintisiz olarak tüm hızıyla devam ettirilecektir.


Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz,

Saygılarımızla,

Eteration