Projeler

Eteration olarak hedefimiz projeleri başarıyla, zamanında, bütçesinde ve beklenen kalitede gerçekleştirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak, müşterilerimize değer katmaktır.

Proje yönetimi esnasında, proje ihtiyaçlarına, büyüklüğüne, süresine göre çevik süreçler ile PMI® standartlarını bir araya harmanlıyoruz. Proje yönetimindeki tecrübelerimiz ışığında PMBOK ile çevik süreçleri bir araya getirerek eteration Proje Yönetim Metodolojisi (eteration Project Management Methodology) – ePMM’i geliştirdik.

ePMM herhangi bir karmaşıklık ve büyüklükteki projelerin kapsam, zaman, maliyet, kalite, insan kaynakları, iletişim, risk ve satın almalarının yönetimi için kullanılır. ePPM süreçleri projenin büyüklüğüne ve kapsamına göre ölçeklenebilir.

eteration, projelerin yönetimi için politikaları, metodolojileri, ve şablonları sağlaması, organizasyonu projelerin nasıl yönetileceği konusunda desteklenmesi ve yol göstermesi, proje yönetimi konusunda eğitimler vermesi için bünyesinde Proje Yönetim Ofisi (PYO) bulundurmaktadır. PYO projelerin ağırlıklı olarak başlangıç ve planlama fazlarında dahil olmak, projeler için proje yöneticileri sağlamak ve projelerin başarıyla, zamanında, bütçesinde ve beklenen kalitede gerçekleştirilmesinden sorumludur.

eteration PYO, proje yönetim yaşam döngüsü ile yazılım geliştirme yaşam döngüsünü uyumlu kılar ve her proje kapanışından önce gerçekleştirdiği öğrenilen dersler toplantılarıyla yöntemlerini revize eder.

Eteration proje takımları, projelerde ePMM süreçlerini kullanarak projeleri teslim etme konusunda önemli tecrübelere sahiptir. Proje yöneticilerimiz hem PMP sertifikası hem de Scrum Master sertifikası sahiptirler veya sahip olmaları yönünde desteklenmektedirler.