Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz

“Müşterilerimizin başarılarına katkıda bulunan anlayış ve yeteneklere liderlik eden kaynak olmak”

Müşterilerimiz karmaşık iş problemleri ve teknolojik ortamlarla mücadele etmektedir. Genellikle tercihlerini sınırlayan büyük kısıtlamalar ve baskı altındalar. Biz, yazılım ve donanım üreticilerinden bağımsız,  açıklık ve standartlar üzerine kurulu çözümlerimizi,  kendi değerlerimizi, tutkumuzu ve yaratıcılığımızı müşterilerimizle paylaşmaya inanıyoruz.  Eteration’da bilgi birikimimiz, ruhumuz, yeteneklerimiz ile müşterimizin daha iyi, daha hızlı ve sürekliliği devam eden çözümleri kendi yöntemleri ile daha hızlı yönetmeleri için gerekli araç ve hizmetleri sağlamaktayız. Biz birbirimizle, iş ortaklarımızla ve müşterilerimizle birlikte çalışmaktayız. Biz yükümlülüklerimiz için sorumluluk duyuyoruz. Bu şekilde daha yakın, sürekliliği devam eden, daha verimli ilişkiler kurabiliyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin, iş dinamiklerine sezgileri ile daha hızlı karşılık vermesi için

  • Açık platformlar ve yeni teknolojileri anlamasını sağlayıp, etkin kullanarak,
  • Daha çevik ve rekabetçi olmalarını sağlayarak,

müşterilerimizi güçlendirmek.

Danışmanlık, eğitim, teknoloji uzmanlığı, proje geliştirme servisleri, dış kaynak kullanımı ve yeni nesil platform ve araçlar konusundaki araştırma geliştirme hizmetlerindeki yetkinliklerimiz bütünleşmiş hizmetleri yaratma konusundaki yaklaşımımızın temelidir.

Benzer hedefleri ve platformları paylaşan yazılım sağlayıcıları ve iş ortakları ile doğru birliktelikler kurmamız, öncü teknolojileri erişmemize ve hizmetlerimizde kullanmamıza imkan sağlarken müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin toplam sahip olma maliyetini düşürüyor.