Eğitim

Eteration’da amacımız öğrenme ve çalışmayı bir arada harmanlayan esnek ve zamanında eğitim hizmetleri sunmaktır. Biz Java ™ Kurumsal Teknoloji (JavaEE), Servis Odaklı Mimari (SOA), Nesneye Yönelik Modelleme ve Analiz başta olmak üzere geniş bir yelpazedeki müfredatlarla yüksek kalibreli eğitmenlerin öncülüğünde eğitimler sunuyoruz.

Eteration’da sizin eğitim ihtiyaçlarınız için doğru çözümler sunmaya devam ediyoruz. Eğitimlerimiz, başarılı ticari uygulamaları geliştirmek ve sunmak için gerekli pratik deneyimi ve bilgi birikimini sağlamak için tasarlanmıştır. Biz, katılımcıların genellikle farklı deneyimlere sahip olduğunu biliyoruz, bu nedenle eğitim içeriklerimiz farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Gelişmiş eğitim programlarımızda, eğitim içeriğimizi sizin proje ve iş alanıza göre düzenleyerek size özel eğitimler sunabiliyoruz.

Genel ve yerinde eğitmen gözetiminde gerçekleştirdiğimiz eğitim tecrübemizle birlikte, eteration e-öğrenme ile elektronik eğitim konusunda da faaliyet göstermektedir. İster devlet kurumu, ister özel sektör kurumu olun, kurumunuzdaki insanlarınızı yetiştirmek için muhtemelen benzer sorunlarla karşı karşıya kalıyorsunuz. Bizim etkileşimli, işbirlikçi, her zaman her yerden erişilebilir e-öğrenme ve web tabanlı eğitimlerimiz öğrenmeyi ile işi harmanlamayı sağlamaktadır.

Eğitim kataloğumuzla ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız.